خرید فوری از آرازبوک  خرید فوری (کلیک)
کتاب هندبوک تداخلات دارویی استاکلی
{{rateValue}} از 5 هیچ امتیازی برای این کتاب ثبت نشده است امتیاز شما : {{userRate}}

کتاب هندبوک تداخلات دارویی استاکلی

قیمت :

248,000 تومان

225,000 تومان

موجودی : 50

زبان کتاب فارسی
ناشر اطمینان
شابک 2896030622978
نویسنده کلر.ال. پرستون
سال انتشار 1399
قطع کتاب پالتویی
جلد کتاب گالینگور
تعداد صفحه 556

نوشته کلر.ال. پرستون / نشر اطمینان

اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها حذف از علاقه مندی ها
مقایسه این کتاب با یک کتاب دیگر

در کتاب هندبوک تداخلات دارویی استاکلی : ساختار الفبایی برای سهولت جستجو ، با پشتیبان جامع از فهرست کتاب ایجاد شده است . نمادهای درجه اعتبار سنجی با استفاده آسان از اهمیت بالینی  کاربر را راهنمایی میکند . قالب مرجع سریع ، تعامل و مشاوره مدیریت را خلاصه می کند. یک مرجع بالینی اساسی برای پزشکان ، داروسازان ، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی است.

Pocket Companion 2013 Interactions Interaction Drug Pocket Companion 2013 – مرجع سریع و کوچک به مراتب سریع ، همچنان به پزشک متخصص یک مرجع بالینی قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و کاربردی در مورد فعل و انفعالات دارویی و مدیریت آنها ارائه می دهد.
این اطلاعات بالینی ، مبتنی بر شواهد ، درمورد اثرات متقابل مواد مخدر ، مواد مخدر ، گیاهان دارویی و دارویی – مواد غذایی که در آخرین به روزرسانی های اصلاح شده اثر مرجع کامل ، اثرات متقابل مواد مخدر استکلی ، ارائه می شود .
شامل بیش از ۲،۰۰۰ مونوگرافی تعامل مربوط به داروهای خاص یا گروه های دارویی ، از جمله ۷۵ تک نگاری جدید. مشاوره جدید و جدید در مورد فعل و انفعالات ، از جمله افزودن داروهایی مانند استیل کربازپین ، maraviroc و roflumilast و به روزرسانی در لیست داروهای خطرناک برای طولانی شدن فاصله QT.

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر

کتاب های مشابه

شاید بهشون نیاز داشته باشید
مشاهده همه