خرید فوری از آرازبوک  خرید فوری (کلیک)
کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان لودرمیک
{{rateValue}} از 5 هیچ امتیازی برای این کتاب ثبت نشده است امتیاز شما : {{userRate}}

کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان لودرمیک

قیمت :

419,000 تومان

324,000 تومان

موجودی : 14

شابک 9786223062322
سال انتشار 2020
نوبت چاپ 1402/اول
قطع کتاب وزیری
جلد کتاب شومیز
تعداد صفحه 640

نوشته دیترا لئونارد لودرمیلک / نشر جامعه نگر

اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها حذف از علاقه مندی ها
مقایسه این کتاب با یک کتاب دیگر

کتابی که در پیش دارید  "پرستاری بهداشت مادران و نوزادان لودرمیک" در 28 فصل، موارد مورد نیاز اساتید، مربیان، پرستاران ودانشجویان پرستاری را فراهم می کند. این مرجع ضمن برآورده کردن نیازهای درسی دانشجویان، منبعی برای ارایه ی عملکرد مبتنی بر شواهد و شیوه های نوین مراقبت است.

این اثر از بخش های مختلفی تشکیل شده است که اطلاعات مورد نیاز را به صورت پویا در اختیار خوانندگان قرار می دهد. اهداف یادگیری در ابتدای هر فصل، مروری بر عناوین مهم مورد بحث دارد. اشکال، جداول و کادرها، اطلاعات مکمل متن ها را پیش روی قرار می دهند.

تمرین تفکر انتقادی، یافته های چندین مطالعه را در موضوع مورد نظر عنوان داشته و شاهدی برای ارایه ی عملکرد استاندارد است. در برنامه ی مراقبتی، چگونگی ارایه ی مراقبت همکارانه با توجه به مرحله فرایند پرستاری ذکر شده است. در این قسمت ضمن آشنایی پرستاران و دانشجویان با تشخیص های پرستاری، پیامدهای مورد انتظار، استدلال و نحوه ی مداخله و ارزشیابی مناسب نیز ذکر شده است.

پروتکل ها و راهنماهای بالینی مکمل برنامه های مراقبتی در ارایه ی خدمات هستند. ملاحظات خودمراقبتی با تأکید بر مراقبت از خود، اطلاعات ضروری را در اختیار مادر و خانواده قرار می دهد. کادر فوریت ها، علایم و نشانه شرایطی که نیاز به مداخله فوری و ضروری است را بازگو می کند. هشدار پرستاری، اطلاعات مهم متن را به پرستاران یادآوری کرده و نکات قانونی مباحث اخلاقی و قانونی ارایه ی مراقبت را متذکر می شود. از دیگر ویژگی های این کتاب، کادر راهنمای دارویی و معیارهای ترخیص زودهنگام است که خوانندگان می توانند از آن بهره مند شوند. منابعی که کتاب اصلی با کمک آن نگارش شده است، از جدیدترین و پرارجاع ترین منابع مادران و نوزادان در پنج سال گذشته است. انتخاب این کتاب به عنوان منبع رسمی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مؤید ویژگی های این کتاب است.

کتاب "لودرمیلک" یک منبع بین المللی با موضوع پرستاری مادران و نوزادان می باشد. فصول کتاب فوق منطبق با سرفصل های جدید ارائه شده از سوی وزارت بهداشت و آموزش ترجمه شده است. این کتاب دانش کافی در زمینه مراقبت پرستاری از مادر باردار، زایمان و نوزاد را در شرایط طبیعی و پرخطر فراهم آورده و مرجعی مناسب برای دانشجویان پرستاری و مامایی در مقاطع مختلف، پرستاران و ماماهای شاغل در بخشهای مادران و نوزادان می باشد.

 

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر

کتاب های مشابه

شاید بهشون نیاز داشته باشید
مشاهده همه